Najděte půjčku ve všech regionech

pěníze brno fotbal

Půjčky Olomouc

07. 10. 2023

Olomouc je je statutární a univerzitní město v České republice. Bylo ve středověku centrem Moravy, do třicetileté války třetím největším městem zemí České koruny.

Vysněná půjčka

Půjčka na cokoliv. Rychle a jednoduše.

reklama

Půjčky Plzeň

08. 10. 2023

Plzeň jako statutární město se nachází na západě Čech a metropole Plzeňského kraje. Rozprostírá se na soutoku řek Mže, Radbuza, Úhlava a Úslava, které spolu tvoří řeku Berounka. Plzeň se proslávila jako pivovarnické město.

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Zajímají Vás informace o půjčce ve vašem regionu?

Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Více informací
Miroslav Kalousek - Názory

má zájem poskytovat prostor jen pro korektní a slušně vedenou debatu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících.Pokud Váš text obsahuje hrubé urážky, vulgarismy, spamy, hanlivá komolení jm

- Diskuse

Tak doufám, že nám nespadne na hlavu, jako už moc famózních staveb. Sand bude mít státní památková péče slitování dřív než bude pozdě. Na tohle by se pěníze najít měly vždycky.

- Diskuse

Pojištění můžete dnes koupit nejen v pojišťovnách, ale například i na poště a nově dokonce i v supermarketech. Právě v nich je nabízeno úrazové pojištění, které propaguje přední český fotbalista Milan Baroš.

Diskuse: Pro vodu chodí do sklepa, ve stropě zejí díry. Z ...

Část domu vymlácená, chybí dveře a vypínače, ve stropě díry a na chodbách stejná teplota jako venku. Topení nefunguje už roky a bez vody tu byli celé tři týdny. Tak žijí lidé v chrastavské ubytovně Kovák, ze které je chce majitel vystěhovat.

Diskuse: Plán na půjčování vlaků opět ožívá, zájem mají ...

Když před několika měsíci ministerstvo dopravy odpískalo plán na státní půjčovnu vlaků, České dráhy a železniční odboráři mohli začít slavit. Proti myšlence, že by si soupravy půjčovali od státu, stáli od začátku. Nyní však s plány na státní půjčovnu

Diskuse: Krejčíř má prý dítě s bývalou playmate, milence ...

Uprchlý český podnikatel Radovan Krejčíř, obžalovaný v Jihoafrické republice mimo jiné ze spoluúčasti na vraždě, má podle místního deníku The Star tříměsíčního syna s modelkou Marissou Christopherovou. Krejčíř se s ní začal stýkat v době, kdy jeho ma

- Diskuse

Společnost Fujitsu Siemens před nedávnem představila nejmenší navigátor na trhu. Neodolali jsme a vyzkoušeli jeden z prvních vzorků, které se k nám dostaly.

- Diskuse

Lékařští znalci mají jasno, proč po policejním zákroku v květnu 2012 v Kynšperku zemřel otec tří dětí Ludovít K. Rváče a podivína policisté Pavel Herink a Vítězslav Novák při divokém zatýkání zbili a na zemi spoutaného přidusili tak, že zkolaboval a

- Diskuse

Hm, tohle znám na vlastní kůži. Koupil jsem v r 2011 zachovalý Ford Escort po přestavbě (r.v. 1998, generálka 2010). Motor nový (najeto 18K), podvozek nový (taky 18K), elektroinstalace nová (dělaná půl roka před odkupem).

- Diskuse

Úterý 19. května 2020, svátek má Ivo. schránka; Aktivovat Premium za 1 Kč