Flex

Značka FLEX je na českém trhu elektronářadí známá jen poměrně úzkému okruhu specialistů.
U nás jsou to především kameníci, kteří výrobky této značky znají a často používají. FLEX „je doma“ v Německu, kde má výrobní základnu ve Steinheimu (nedaleko Stuttgartu). Patří mezi přední a tradiční německé výrobce a jako osvědčená značka má co nabídnout mnoha skupinám řemeslníků. Významnou skupinou zákazníků značky FLEX jsou kameníci. Nástroje pro broušení, řezání a vrtání kamene tvoří samostatnou a specializovanou nabídku.

O značce Flex - obr. č. 1

Když zámečník nebo stavební dělník řekne: „Potřebuji „flexku!“, myslí samozřejmě nářadí, které správně označujeme úhlová bruska. A proč „flexka“? Protože to byla právě firma FLEX, v níž se zrodila již v r. 1954 první vysokorychlostní úhlová bruska.

O značce Flex - obr. č. 3   O značce Flex - obr. č. 2O značce Flex - obr. č. 4

Pro obor zámečníků a zpracovatelů ocelí, včetně nerezových, nabízí FLEX širokou paletu úhlových brusek, leštiček a dalších typů elektronářadí spolu s kvalitními nástroji nastavenými pro potřeby řemeslníků-specialistů.

O značce Flex - obr. č. 5

FLEX o sobě skromně říká: „O broušení něco víme!“. Může tak oslovit i další skupinu řemeslníků, jejichž oborem je broušení stěn, případně podlah. Na řadě jsou tedy podlaháři a sádrokartonáři, malíři a další, kteří se těší z úspěšného užívání některého typu stroje, nazvaného příznačně „žirafa“.

Bruska pro finalizaci povrchů stěn a stropů, s dosahem až do tří metrů bez lešení, s možností pracovat až do rohů a koutů - to je inovovaná nabídka značky FLEX v r. 2009. Že k tomu patří kvalitní odsávání a široká nabídka brusiva je pro FLEX samozřejmé. V nabídce pro tento obor najdete i další stroje jako drážkovačku, míchadla, sanační frézy a další.

Zkušenosti s broušením a leštěním vývojáři FLEX zúročili i pro další obor. Při údržbě a renovaci karoserií aut, při opracování povrchu lodí, nábytku a všude tam kde je potřeba dosáhnout vysoké hladkosti a lesku, tam se uplatní leštičky FLEX. Uživatel může vybírat z několika typů a velikostí.

O značce Flex - obr. č. 6

Ve všech řemeslných oborech, pro které FLEX nabízí svá řešení, prosazuje zásadu „profi nářadí pro profíky“. Ke značce FLEX patří dlouhá životnost, důraz na výkon, funkčnost, dobrý design a pohodlné ovládání.

Prodej značky FLEX se i u nás rozšiřuje do odborných prodejen elektronářadí. Zabezpečen je samozřejmě i prodej náhradních dílů a odborný servis.

Obchodní informace poskytuje obchodní zastoupení značky FLEX:

FLEX-Elektronářadí s.r.o.
Na Radouči 1458
293 01 Mladá Boleslav
tel: 00420 326 780 492
e-mail: info@flex-tools.cz
www.flex-tools.cz

 

Zdroj: www.flex-tools.com
Zpracoval: David Gross
Zveřejněno: 7. 1. 2010

Copyright © 2017 Toolscomp.cz
Mapa stránek | Kontakty | Poslat přátelům e-mailem

RSS | Nahoru | Vstup pro partnery