Comprecise

Jak je již z názvu zřejmé, COMPRECISE je značkou kompresorů. Jedná se o privátní obchodní značku, dodávanou společností SA Trade s.r.o. na český trh.

Z hlediska produktového portfolia se dělí na dvě základní řady s odpovídající charakteristikou.

V "modré" řadě najdeme kompresory pomaloběžné i rychloběžné olejové, o různých kapacitách vzdušníků a hodnotách dodávaného tlaku. Řadíme je mezi profesionální produkty, čemuž odpovídá kvalita zpracování, dosahované provozní hodnoty a spolehlivost. Jsou kompletně vyráběny v Evropě jedním z předních výrobců firmou ABAC Italy. Kompresory jsou CE certifikovány a určeny pro profesionální provozy.

Kompresory "červené" jsou rychloběžné s olejovou náplní. Jsou určeny pro použití v režimu s přestávkami - malé či domácí dílny a garáže. Nedoporučujeme použití v nepřetržitých provozech. Produkty jsou vyráběny podle evropských parametrů, samozřejmě vyhovují všem předepsaným bezpečnostním požadavkům norem a jsou CE certifikovány.


Kompresor s olejovou náplní Comprecise P100/400/3 pomaloběžný

Produkty Comprecise patří mezi výkonná a kvalitní zařízení, při jejichž výrobě je uplatňován systém řízení kvality ISO 9001. Každý kompresor je před expedicí testován na zkušební stolici. Aby zařízení dobře sloužilo, musí být při jeho výběru dodržena základní zásada, kterou je množství vzduchu a pracovní tlak požadovaný připojeným spotřebičem či sestavou spotřebičů.

 

Zdroj: www.satrade.cz
Zpracoval: David Gross
Zveřejněno: 17. 2. 2010

Copyright © 2017 Toolscomp.cz
Mapa stránek | Kontakty | Poslat přátelům e-mailem

RSS | Nahoru | Vstup pro partnery