Worx

Výhradním dodavatelem značky WORX Professional pro Českou Republiku je společnost SA Trade s.r.o..

Nářadí WORX Professional

Nářadí WORX Professional je navrženo pro každodenní práci náročných uživatelů v náročných podmínkách. Americký vývoj, italský design, to vše sestaveno z komponentů s vysokou životností a zabaleno v odolném, praktickém a atraktivním kufru!
V tomto provedení přichází do České republiky, aby rozšířilo možnosti volby při pořízení nástrojů pro vaši každodenní náročnou, profesionální a čistou práci.
Právě čistá práce je to, co bude výsledkem Vaší snahy zhmotnit svůj nápad, pokud použijete nářadí WORX!
Ergonomie plně vyhovující potřebám lidské ruky a pracovní pohodlí spolu s technologií použitou při konstrukci nářadí, jsou vždy výhodou pro Vás – antivibrační rukojeti, prachotěsná ložiska a vypínače, rozmanité kapacity a výkony napájecích zdrojů či snadná výměna nástrojů bez použití klíče a mnoho dalších!

Vrtačka Worx WT301KE

Sortiment WORX

Sortiment profesionálního nářadí obsahuje všechny standardně používané modely, a to v několika modifikacích.
Úhlové a vibrační brusky WORX, akuvrtačky, klasické i příklepové elektrické vrtačky, vrtací kladiva, hoblík, pásová bruska, horní frézka – vše vybaveno nejmodernější technologií.
Lahůdkou pro znalce je řada WORX Revolver - nářadí využívající pohyblivou rukojeť tak, aby v každém okamžiku kopírovalo přirozený pohyb lidského těla a ruky při práci a předešlo tak únavě.

Distribuci, poradenský i technický servis zajišťuje v České republice SA Trade s.r.o., Dobruška.

Worx Garden

V srpnu 2009 rozšířila značka Worx sortiment dovážený do ČR i o produkty z oblasti zahradní techniky, které již několik let úspěšně nabízí na trzích západní Evropy, Velké Británie či Ameriky. Značka Worx Garden dostala inovativní oranžové zabarvení a to jak v designu výrobků tak v grafice loga.

 

Zdroj: www.satrade.cz
Zpracoval: David Gross

Copyright © 2017 Toolscomp.cz
Mapa stránek | Kontakty | Poslat přátelům e-mailem

RSS | Nahoru | Vstup pro partnery