Metabo

Nářadí Metabo - Značka řemeslníků

Pro Metabo je samozřejmostí vyrábět elektrické nářadí, které splňuje nejvyšší nároky řemeslníků i průmyslové výrobky. A to již celých 80 let. Jméno firmy vzniklo jako zkratka jednoho z hlavních výrobků a to z názvu ruční vrtačky Metallbohrdreher Metabo. Metabo je dnes světovou značkou, která se prodává ve více než 100 zemích světa. Metabo je spojeno s odbornými prodejci, protože jsou zárukou profesionálního přístupu, který profesionálové vyžadují. Velmi cenná je zpětná vazba s výměnou zkušeností a požadavků řemeslníků, která nám umožňuje neustálé vylepšování našich výrobků.

Logo Metabo


To co děláme, děláme správně

Malý příklad: naše elektrické nářadí má oproti konkurenci kryt převodů z vysokotlakého hliníkového odlitku, který zajišťuje podstatně lepší odvod tepla a zároveň i mechanickou stabilitu. Kvalitu i přesnost těchto krytů zajišťujeme vlastní výrobou. Samozřejmě, že nemůžeme vyrábět úplně všechno sami. Ale my neznáme kompromisy. A proto není podstatné, kde se nářadí Metabo stává Metabem.

Dlouhá životnost, síla a spolehlivost

Každé Metabo, které opustí naší továrnu, je pro naše zákazníky investicí do budoucnosti. Této zodpovědnosti jsme si vědomi. Proto je každé Metabo nejdříve důkladně kontrolováno. Dlouhá životnost a síla patří k Metabu stejně jako snadné ovládání, vysoká výkonnost a bezpečnost. Všechny změny provádíme tak, aby vyhovovaly především uživateli. Naše inovace především usnadňují práci. Úplný sortiment, sladěné příslušenství a servisní služby dělají z Metaba značku pro řemeslníky.

Vyrobeno v Německu

Velká důvěra, kterou řemeslníci Metabu dávají, vychází z jistoty, že Metabo je vyrobené v Německu. Mohou si Metabo bruskabýt jisti, že Metabo není tzv. levnou značkou. A že kvalitně vzdělaní pracovníci jsou zárukou pro vysoké zákaznické nároky na kvalitu. Vědí také, že každý detail je vyzkoušen a ověřen. Jen takto mohou mít naši zákazníci na celém světě jistotu, že jejich práce, výkon a vědomosti najdou tu nejlepší podporu. Aby to takto zůstalo, je i nadále 90% všech Metabo strojů navrhováno, vyzkoušeno a vyrobeno v Německu. Toto všechno zajišťuje spolehlivosti a dlouhou životnost Metabo strojů, tak jak Vám slibuje „Made in Germany“.


Metabo vydrží to, co si od něj slibujete


Když se podíváte do dílny Vašeho dědečka, je dobře možné, že tam objevíte staré Metabo, které ještě poslušně slouží. Projev jedinečné kvality. Metabo dává 2 roky záruku na výrobní a materiálové vady. K tomu můžeme zaručit každému řemeslníkovi, že jeho stroj bude opraven rychle a kvalitně a do 24 hodin opustí servisní centrum. Navíc je možné veškeré Metabo stroje do čtyř týdnů od zakoupení zaregistrovat jako XXL stroje.
Registraci je možné provést pouze na www.metabo.com/xxl
a zaručí svému uživateli prodloužení záruky na tři roky. Je jen málo firem, které mohou poskytnout tak dlouhou záruku. Kromě toho je možné dodat náhradní díly ještě 8 let po ukončení výroby daného typu stroje. Metabo vrtačka

Historie společnosti Metabo

Firma Metabo vznikla v.r. 1924 v německém městě Nürtingen. U jejího zrodu stáli tři spoluzakladatelé: Julius Closs, Walter Rauch a Albert Schnizler a jejich prvním sortimentem byly malé vrtačky na ruční pohon. Své výrobky vyváželi především do Ameriky neboť Evropa byla zasažena hospodářskou krizí. S odeznívající krizí se pak začínala výroba ručního nářadí rozšiřovat.Dnes je firma Metabo zastoupena zhruba ve sto zemích světa a má 16 dceřiných společností. Do jedné z nich patří i Metabo s.r.o. (ČR).

 

Zdroj: www.metabo.cz
Zpracoval: David Gross

Copyright © 2017 Toolscomp.cz
Mapa stránek | Kontakty | Poslat přátelům e-mailem

RSS | Nahoru | Vstup pro partnery