Husqvarna

Společnost

Husqvarna AB je předním světovým výrobcem výrobků určených pro péči o les, park a zahradu a strojů pro stavebnictví.

Logo Husqvarna

Jedna z nejstarších společností na světě si nepřetržitě udržuje svoje vedoucí postavení

Společnost Husqvarna byla založena již v roce 1689. Vyrábí velmi rozsáhlou řadu výrobků od profesionálních strojů, až po výrobky pro náročné spotřebitele. Hlavní závod se nachází ve městě Husqvarna ve Švédsku, kde z celkového počtu 2200 zaměstnanců jich zde pracuje přibližně 1800 v oblastech špičkového technologického výzkumu, vývoje výrobků, výroby a marketingu.

  • Husqvarna je švédská společnost založená v roce 1689.
  • Přední světový výrobce produktů pro venkovní použití.
  • Zastoupená ve více než 100 zemích.
  • Zastoupena přibližně 18 000 prodejci po celém světě.
  • 95% vyrobených produktů je určeno na export.

Široký sortiment vychází z požadavků profesionálůHusqvarna historie

Po mnoho let byl vývoj výrobků značky Husqvarna spojen úzkou spoluprací s profesionálními uživateli. Proto jsou výrobky zkonstruovány na základě přísných profesionálních požadavků, ať už jde o jejich spolehlivost, výkon či uživatelské vlastnosti. Náš široký sortiment zahrnuje řetězové pily, vyžínače a křovinořezy, plotostřihy, sekačky na trávu, speciální stroje pro péči o trávník, pojízdné sekačky, zahradní traktory stejně jako příslušenství a ochranné prostředky. 

Ekologický přístup k výrobě a životnosti výroku

Jako výrobce strojů určených pro venkovní použití máme velkou odpovědnost v oblasti životního prostředí. Proto jsme rozvinuli holistický přístup, který zasahuje veškeré naše provozy - od metod výroby, balení, hlučnosti a spotřeby materiálů, po spotřebu energie, emise výfukových plynů a konečně recyklovatelnost výrobků. Při výrobě vždy upřednostňujeme používání ekologických materiálů a neustále nahrazujeme staré materiály novými, ještě ekologičtějšími alternativami, které se na trhu průběžně objevují.

 Motorová pila Husqvarna 435e

18 000 prodejců ve více než 100 zemích

Výrobky jsou uváděny na trh prostřednictvím obchodních společností a jsou prodávány přibližně 18 000 kvalifikovanými autorizovanými prodejci v několika stovkách zemí po celém světě. Náš dynamický vývoj výrobků a široká nabídka strojů pro les, park, péči o zahradu, společně s dlouhodobou aktivní spoluprací s autorizovanými prodejci, učinil z Husqvarny přední společnost na světě ve svém oboru. 

Zajímá vás více o historii či výrobě značky Husqvarna? Přečtěte si:

 

Zdroj: www.husqvarna.cz
Zpracoval: David Gross

Copyright © 2017 Toolscomp.cz
Mapa stránek | Kontakty | Poslat přátelům e-mailem

RSS | Nahoru | Vstup pro partnery