DIY

Řezné, brusné, lamelové a diamantové kotouče značky DIY, jsou novinkou na českém trhu a mají široké využití v oblasti dokončovacích prací. Dodavatelem těchto kotoučů pro český trh je společnost SA Trade s.r.o..

Řezné kotouče jsou výkonným a silným nástrojem pro různorodé použití. Jsou určeny pro řezání nerezových i běžných ocelí, dostupné ve standartních průměrech.
Brusné koutouče jsou určeny pro broušení oceli. Jejich chrakteristickým znakem je vysoký výkon, dlouhá životnost a výborné pracovní výsledky

Brusné lamelové kotouče jsou určeny pro univerzální použití v průmyslu k dokončovacím operacím při opracovávání všech kovových materiálů. Jsou složeny z lamel (100% bavlna) se zirkonkorundovým zrnem uložených rovnoměrně na nosičích z umělé pryskyřice, vyztužených skelným vláknem.

Diamantové řezné kotouče segmentové jsou vhodné zejména pro řezání betonu, přírodního a umělého kamene. Diamantový kotouč dosahuje dobrých řezných výkonů prakticky na všech běžných stavebních materiálech.
Diamantové řezné kotouče celoobvodové jsou kotouče s dobrým výkonem, určený pro drobné řemeslníky a kutily. Vhodné jsou pro řezání kachliček, dlažby, glazované keramiky a mramoru. Řezání je možné za sucha i za mokra.

Zdroj: www.satrade.cz
Zpracoval: Vladimír Kudera

 

Copyright © 2017 Toolscomp.cz
Mapa stránek | Kontakty | Poslat přátelům e-mailem

RSS | Nahoru | Vstup pro partnery