RSS kanály

Na této stránce si můžete nastavit sledování RSS kanálů a to jak pro všechny články, tak pro jednotlivé sekce. Stačí kliknout pravým tlačítkem na zvýrazněný link, zkopírovat adresu odkazu a vložit do čtečky. Můžete také kliknout na odkaz a následně na tlačítko Přihlásit k odběru.

RSS kanál Toolscomp (Technologie, Trendy, Testy, Poradna, Akce, Soutěž, Anketa)

RSS kanály na jednotlivé kategorie

RSS kanál na Trendy

RSS kanál na Technologie

RSS kanál na Aktuality

RSS kanál partnera Český Kutil.cz

RSS kanál na www.ceskykutil.cz

 

Pokud ještě neumíte používat RSS kanály, pak doporučujeme k přečtení následující text.

Co je RSS

RSS (RDF Site Summary) je jednoduchý formát pro čtení zpráv a článků z různých zdrojů na Internetu. V případě tohoto portálu to znamená, že nemusíte stále chodit na web, abyste se dozvěděli, co je nového. Stačí si nastavit příslušný kanál do Vaší čtečky (v prohlížeči Internet Explorer, Firefox atd. nebo v emailovém programu - Outlook, Thunderbird apod.). Jakmile zveřejníme na portálu nový článek, tak se Vám tento článek načte do Vaší čtečky v prohlížeči nebo přijde na Váš email. Stále tak budete mít k dispozici nejnovější zprávy, aniž byste je museli hledat.

Pokud tedy chcete odebírat články pomocí čtečky, nejprve si zjistěte jaké možnosti má Váš prohlížeč nebo poštovní program a pak je nastavení již jednoduché (viz začátek stránky).

Copyright © 2017 Toolscomp.cz
Mapa stránek | Kontakty | Poslat přátelům e-mailem

RSS | Nahoru | Vstup pro partnery